دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 24352  |  
تاریخ انتشار : 16 مهر 1396 - 09:30
به بهانه سفر معاون وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی به خراسان جنوبی :
هنوز صدای کلنگ به زمین زده شما برای هنرمندان قاین به گوش می رسد
معاون محترم وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی،هنرمندان قاین در انتظار به ثمر رسیدن مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شهرستان که توسط جنابعالی کلنگ زنی شد هستند.

به گزارش نسیم قائن ،ساخت مجتمع فرهنگی هنری ارشاد قاین با وجود 8کلنگی که توسط مسئولین واز جمله معاون محترم وزیر فرهنگ  وارشاد اسلامی در آذرماه 93به زمین زده شد هنوز 31درصد پیشرفت فیزیکی دارد وگمان آن می رود که پایان این پروژه به اندازه 9سالی که از آبان 1384 و در جريان سفر اول هيئت دولت احمدي‌نژاد به استان، احداث مجتمع فرهنگي‌هنري شهر قاين، مصوب شدوبه اندازه 8کلنگی که پس از 9سال پیگیری زمین  در سال 1393توسط جناب آقای کاراندیش به زمین زده شد طول بکشد.

جناب آقای  کار اندیش : آرزویمان سفری پرخیر وبرکت به استان خراسان جنوبی  است نه سفری که نتیجه ای ندهد.

خواهش ما این است ،برای بازدیداز پیشرفت پروژه ای که کلنگ آن آذر ماه 93در قاین توسط جنابعالی به زمین زده شد وبعد از 3سال هنوز 31درصد پیشرفت فیزیکی داشته است وهنرمندان در انتظار تکمیل این پروژه هستند به این شهرستان هم سری بزنید.

ظاهرا اعتبارات دولتی که قرار بود به این پروژه تزریق شود در مسیر تهران به قاینات آب رفته است  واین پروژه در انتظار اعتبارات قطره چکانی است .

اگرچه مدیرکل محترم فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی بارها در مصاحبه های مطبوعاتی خوداز کمبود اعتبارات برای پروژه های بر زمین مانده فرهنگی در استان خبرداده بودند ویکی از این پروژه ها نیز پروژه فرهنگی هنری ارشاد قاین است که  از بدو تاسیس این اداره در شهرستان خانه به دوش ومستاجر بودند ،اماحضور شما در سال 93در قاین وکلنگ زنی این پروژه  نقطه عطفی برای یک کار فرهنگی عظیم در شهرستان بود .

جناب آقای کاراندیش لازم است بدانید که هنوزصدای کلنگی که 8بار توسط مسئولین درروز کلنگ زنی وبا حضورجنابعالی به زمین زده شد به گوش می رسد وامید است که  پایان این پروژه به اندازه 9سالی که برای زمین آن مشکل داشتند و8باری که کلنگ آن به زمین زده شد طول نکشد.

این پروژه تاکنون 31درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و500میلیون تومان برای آن هزینه شده است وبنا به گفته مسئولین برای تکمیل این پروژه 13میلیارد و 356 میلیون ریال اعتبار نیاز است.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.